مراکز توزیع روغن موتور صنعتی

مراکز توزیع روغن موتور صنعتی و لنت ترمز اصلی ال 90 با معرفی این محصول و بیان قیمت و خصوصیات موجود در آن باعث آگاهی بیشتر خریداران می شود، خریداران می توانند بعد از کسب اطلاعات لازم از طریق آنلاین و به صورت مستقیم نسبت به خرید و سفارش کلی این محصول وارد عمل شوند، خرید عمده و بی واسطه ی روغن موتور صنعتی از مراکز پخش و عرضه باعث کاهش در هزینه های اقتصادی خریداران می شود و تجربه ی خوب خرید را برای آن ها به ارمغان می آورد.

مراکز توزیع روغن موتور صنعتی

اطلاعاتی درباره روغن موتور حرارت بالا

اطلاعاتی درباره روغن موتور حرارت بالا

روغن موتور حرارت بالا می تواند با ویسکوزیته کردن موتور و قطعات به کار رفته در آن بر کارکرد موتور تاثیرات مثبتی را بر جای بگذارد، استفاده از روغن موتور خوب در دمای های بالا باعث حرکت بهتر و روان تر موتور و همچنین جلوگیری از آسیب به آن می شود، درجه حرارت و در کنار آن گرانروی از جمله عوامل مهم در تقسیم بندی نمودن روغن موتور به شمار می رود.

روغن موتورهایی که با حرف انگلیسی w مشخص می شوند در واقع برای درجه حرارت پایین کاربرد دارند، اما در مواقعی که دمای محیط زیاد است باید از روغن موتور مناسب که دارای گرانروی بالا می باشد استفاده نمود، روغن موتور با درجه گرانروی پایین برای استفاده در هوای گرم مناسب نیست و از این نوع روغن موتور برای هوای سرد استفاده می شود.

گرانروی بالای روغن موتور مرغوب سبب بهتر عمل نمودن موتور خودرو می شود و علاوه بر آن میزان رقیق شدن آن نیز در هوای گرم زیاد نیست، البته روغن موتور ها به صورت چند درجه ای و تک درجه ای نیز تولید شده اند که برای استفاده در گرانروی های کم یا زیاد مورد استفاده قرار می گیرند، ویسکوزیته این نوع روغن ها با توجه به دما تولید و تنظیم می گردد.

روغن های چند درجه ای را می‌توان برای کاهش در میزان مصرف سوخت و همچنین روشن نمودن آسان تر موتور و بالابردن طول عنر باتری و پایین آوردن ساییدگی موتور به کار گرفت، علاوه بر این استفاده از این روغن موتور در حرارت های بالا کارآیی بسیار خوبی را از خود نشان داده است، کاهش در میزان روغن سوزی و علاوه بر آن استفاده از این محصول در کل طول سال از خصوصیات استفاده از روغن موتور چند درجه ای محسوب می شود.

خصوصیات مهم روغن موتور چهار زمانه

خصوصیات مهم روغن موتور چهار زمانه

از خصوصیات منحصر به فرد روغن چهار زمانه می توان به جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی، خوردگی و علاوه بر آن ساییدگی قطعات خودرو اشاره نمود، علاوه بر آن استفاده از روغن موتور چهار زمانه ویسکوزیته روغن موتور را حفظ می نماید که این امر در بهبود عملکرد موتور تاثیرات مثبتی را بر جای می گذارد.

از دیگر ویژگی های استفاده از روغن موتور چهار زمانه می توان به استفاده از این محصول در شرایط گوناگون آب و هوایی اشاره نمود و علاوه بر آن این نوع روغن موتور می تواند در فصل های مختلف سال مورد استفاده قرار گیرد، به کار بردن این روغن موتور علاوه بر روانکاری حرکت قطعات داخلی موتور خودرو آن را تمیز نیز می کند.

خصوصیت خوب دیگری که این روغن موتور در خود جای داده است خنک نمودن موتور است، این امر سبب می شود تا قطعات موتور خودرو از آسیب حفظ شود، پیشگیری از سایش قطعات موتور از مزیت های استفاده از روغن موتور چهار زمانه محسوب می شود، استفاده از این محصول در تمیز و پاک نمودن دوده های نشسته بر قطعات و آلودگی های دیگر امکان پذیر می باشد.

افزایش و بالا بردن طول عمر قطعات موتور در کنار محافظت از قطعات در مقابل حرارت های بالا و همچنین تغییرات ویسکوزیته و همچنین حفظ قطعات در مقابل در اسید های تولید شده از احتراق، نگه داری و محافظت از قطعات در برابر رسوبات و زنگ زدگی و کاهش استهلاک موتور از جمله ویژگی های خوب و منحصر به فرد این محصول به شمار می رود.

مزیت های قابل توجه روغن موتور نانو

مزیت های قابل توجه روغن موتور نانو

از مزیت های قابل توجه روغن موتور نانو می توان به افزایش و بالا بردن طول عمر قطعات اشاره نمود، روانکاری قطعات با استفاده از روغن موتور نانو انجام می شود این امر در جلوگیری از ساییدگی قطعات موتور خودرو به کمک خریداران می آید، سرد و خنک نمودن قطعات داخلی موتور با به کار بردن روغن موتور نانو امکان پذیر می باشد.

اگر خواهان پاک و تمیز نمودن قطعات داخلی موتور خودرو خود هستید می توانید از این محصول به منظور سالم و تمیز نگه داشتن موتور بهره مند شوید، دمای خودور را می توانید با استفاده از این روغن تنظیم نمایید، عدم اصطکاک و جلوگیری نمودن از فرسایش در بین قطعات موتور از جمله مزیت های به کار بردن این روغن محسوب می شود.

پیشگیری نمودن از زنگ زدگی قطعات داخلی موتور در کنار کاهش آلایندگی در اثر احتراق موتور، پیشگیری از ضربات وارد شده بر قطعات، از بین بردن رسوبات و چربی و جرم از مزایایی استفاده از روغن موتور نانو می باشد، مزیت دیگر استفاده از این نوع روغن موتور پیشگیری از رسوب و نفوذ نمودن دوده در رینگ ها و علاوه بر آن استفاده فراوان از روغن موتور نانو برای روانکاری بدون شکسته شدن بر پلیمر ها می باشد.

از خصوصیات مهم دیگری که با استفاده از این روغن حاصل می شود، آب بندی نمودن فاصله ی میان رینگ پیستون و دیواره داخلی سیلندرها و در کنار آن قطعات داخلی و متحرک موتور با به کار بردن این محصول روان سازی می شوند، موارد ذکر شده جزو خصوصیات بارز به کار بردن این محصول می باشد.

صادر کنندگان انواع روغن موتور صنعتی

صادر کنندگان انواع روغن موتور صنعتی

صادر کنندگان روغن موتور صنعتی و لنت ترمز اصلی سمند با ارائه ی انواع گوناگونی از این محصول به مشتریان از طریق اینترنتی و بدون واسطه امر خرید و سفارش را برای آن ها آسان می نماید، صادر کننده این محصول با درج قیمت روغن موتور به صورت کلی و فروش اینترنتی آن علاوه بر آگاهی خریداران سود و فروش خوبی را نیز به دست می آورد.

تولید و صادرات انواع روغن موتور صنعتی با بیان خصوصیات و ویژگی های خوبی که در این محصول وجود دارد به خریداران کمک می کند تا بتوانند بدون مراجعه حضوری به مراکز فروش خرید خود را به صورت عمده و بدون واسطه انجام دهند، در خرید آنلاین این محصول واسطه ها حذف شده و خریدار می تواند با صرف هزینه ی کمتری سفارش خود را انجام دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.